Firmalar

Deloitte Türkiye

Deloitte Türkiye

Deloitte, dünya çapında birbirinden bağımsız firmalarda çalışan binlerce profesyonelin birbirleriyle işbirliği içinde denetim, danışmanlık, kurumsal finansman, kurumsal risk yönetimi ve vergi ile ilgili hizmetleri müşterilerine sunduğu bir markadır. Bu firmalar, İngiltere mevzuatına göre kurulmuş olan Deloitte Touche Tohmatsu Limited'in ("DTTL") üye firmalarıdır. Her bir DTTL üye firması belirli bir coğrafi bölgede hizmet sunmaktadır ve faaliyet gösterdiği ilgili ülke ve/veya ülkelerin kanunlarına ve mesleki düzenlemelerine tabidir.Garanti Teknoloji

Garanti Teknoloji

Garanti Bankası Teknoloji İştirak Firması


BİLİM İLAÇ

BİLİM İLAÇ

Yetkinlik değerlendirmelerinde pozisyondan bağımsız tüm çalışanların başarı odaklılık, takım odaklılık ve değer odaklılık yetkinliklerini; yönetici pozisyonlar için ise iletişim yönetimi, operasyon yönetimi, hedef yönetimi ve insan kaynağı yönetimi yetkinlerini karşılamaları bekleniyor. Şirkette ürün müdürü pozisyonunun yetiştirilme dönemi olan Marketing Trainee programı bulunuyor. Marketing Trainee programına, üniversiteden yeni mezun ve iş deneyimi maksimum 1 yıla kadar olan tüm adaylar başvurabiliyor. İşe alım kaynakları; web tabanlı işe alım siteleri, sosyal ve yazılı medya, direkt başvurular (Bilim İlaç Aday Veritabanı), şirket içinden yönlendirilen adaylar (Aday Öner Değer Kat sistemi) ve Danışmanlık Şirketleri. Adaylara, pozisyonun tanımlanmış olan gerekliliklerine bağlı olarak, yabancı dil veya bilgi testi uygulanıyor. Ayrıca, işe alımlarda adayları daha yakından tanımak amacıyla kişilik envanteri uygulanıyor. Toplu işe alım ve tanımlanmış olan belirli pozisyonlarda ise 4 aşamalı olan Değerlendirme Merkezi uygulaması gerçekleştiriliyor. Değerlendirme Merkezi uygulaması kapsamında da, casestudy, analiz sunum gibi uygulamalar gerçekleştiriliyor. Çalışanlara servis ve yemek imkânı, yılda 4 kez ikramiye, maaşa ek olarak sosyal yardım paketi, özel sağlık sigortası, iş gereklilikleri doğrultusunda, yan haklar çerçevesinde tanımlı olarak, şirket aracı ve Blackberry sağlanıyor.


PwC Türkiye

PwC Türkiye

PwC kamu kurumlarına ve özel kuruluşlara endüstri odaklı denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


Aviva Sa

Aviva Sa

Toplam 18 şirketin faaliyet gösterdiği sektörde AvivaSA; yüzde 19,3 pazar payı, devlet katkısı dahil yaklaşık 12 milyar TL'yi aşkın fon büyüklüğü ve 860 bin kişiyi aşkın katılımcı sayısıyla bireysel emeklilik fon büyüklüğü bazında lider konumdadır. 2016 yılında Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından, Sermaye Piyasaları Kongresi'nde verilen "TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri"nde "En Büyük Portföy Değerli Emeklilik Fonu Kurucusu" ödülünün sahibi olmuştur.


Eczacıbaşı Yapı Gereçleri

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, VitrA markalı seramik banyo takımları, banyo mobilyaları, tamamlayıcı ürünler, akrilik banyo küvetleri ve duş sistemleri, Artema markalı armatür ve banyo aksesuarları ve Intema Mutfak markalı mutfak mobilyaları üretiyor.


MERCEDES-BENZ

MERCEDES-BENZ

Başarılı bir öğrenim geçmişi, iyi düzeyde yabancı dil bilgisi ve gelişmiş sosyal yetkinlikler aranılan önemli ortak kriterler... Ayrıca adaylarda aranılan diğer önemli ortak özellikler, şirkete ve işine olan ilgi ve yüksek motivasyonu, şirketin global kimliği hakkında farkındalığı, bu kimliğe ve kültüre uygun etik davranışlara sahip ve tutku, saygı, disiplin ve dürüstlükten oluşan değerler ile örtüşen yüksek performans kültürü bütünleşik bir kişilik yapısı. Mercedes Benz Türk bünyesinde Daimler tarafından global platformda uygulanan “CAReerTalent Program” ile genç yetenekleri dahil ediyor, 12 ay süreyle şirket içi farklı fonksiyonlarda rotasyon uygulaması, 3 ay süreyle uluslararası projelerde çalışma imkanı ve yurtdışı eğitim olanakları sunuyor. “CAReerTalent Program” ile ilgili detaylı bilgiye www.mercedes-benz.com.tr adresli web sayfasından ulaşılabiliyor. Tüm müracaatlar www.mercedes-benz.com.tr adresli web sayfasından kabul ediliyor. Adaylar birebir görüşme, yapılandırılmış mülakat, envanter uygulaması, sayısal-sözel yetenek testleri ve değerlendirme merkezi uygulamaları ile objektif biçimde seçiliyorlar. Adaylar global performans değerlendirme sistemleri olan LEAD’de tanımlı yetkinlikler ve ilgili davranış göstergeleri çerçevesinde İK uzmanları ve ilgili yöneticiler tarafından değerlendiriliyorlar ve bu bağlamda objektif kriterlere göre en iyiler Mercedes takımına katılıyorlar. Mercedes Benz Türk’te yıllık 16 maaş uygulamasına ek olarak bireysel ve şirket performansına bağlı yılsonu primi, aile bireylerini de içeren özel sağlık sigortası, hayat sigortası, yabancı dil ve yüksek lisans destek uygulamaları ile iş ve özel yaşam dengesine önemli katkısı olan “Esnek Çalışma Saatleri” uygulamaları mevcut…


Sıralama Ölçüsü

En Çok Yorum Alan Firmalar

Deloitte Türkiye

Deloitte, dünya çap..

MERCEDES-BENZ

Başarılı bir öğreni..

ERNST & YOUNG

Adayların ekip çalı..

Avon

New York merkezli A..

PEGASUS

Adaylarda aranılan ..

En Çok Maaş Eklenen

KALE KİLİT VE KALIP..

Kale Kilit, sadece ..

Aria Event

Aria Turizm Event o..

Mondelez Internatio..

Mondelez Internatio..

YAPI KREDİ BANKASI

Kariyerinde bankacı..

ASELSAN ELEKTRONİK ..

Türkiye’nin savunma..

En Çok Mülakat Eklenen

Deloitte Türkiye

Deloitte, dünya çap..

L'oreal Türkiye

Kozmetik

Garanti Teknoloji

Garanti Bankası Tek..

BİLİM İLAÇ

Yetkinlik değer..

PwC Türkiye

PwC kamu kurumların..