Firmalar

Deloitte Türkiye

Deloitte Türkiye

Deloitte, dünya çapında birbirinden bağımsız firmalarda çalışan binlerce profesyonelin birbirleriyle işbirliği içinde denetim, danışmanlık, kurumsal finansman, kurumsal risk yönetimi ve vergi ile ilgili hizmetleri müşterilerine sunduğu bir markadır. Bu firmalar, İngiltere mevzuatına göre kurulmuş olan Deloitte Touche Tohmatsu Limited'in ("DTTL") üye firmalarıdır. Her bir DTTL üye firması belirli bir coğrafi bölgede hizmet sunmaktadır ve faaliyet gösterdiği ilgili ülke ve/veya ülkelerin kanunlarına ve mesleki düzenlemelerine tabidir.


Eczacıbaşı Yapı Gereçleri

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, VitrA markalı seramik banyo takımları, banyo mobilyaları, tamamlayıcı ürünler, akrilik banyo küvetleri ve duş sistemleri, Artema markalı armatür ve banyo aksesuarları ve Intema Mutfak markalı mutfak mobilyaları üretiyor.YAPI KREDİ BANKASI

YAPI KREDİ BANKASI

Kariyerinde bankacılığı hedeflemiş, öğrenmeye ve gelişime açık, dinamik, geleceğin yöneticileri olabilecek nitelikte adaylar işe alım süreçlerine dahil ediliyor. Deneyimsiz eleman işe alımlarında lisans mezunu ve yabancı dil bilgisine sahip, bankada uzun soluklu çalışabilecek, Yapı Kredi değerlerine uyum sağlayabilecek genç yetenekler tercih ediliyor. Deneyimli yönetici alımlarında ise kendi alanında uzman, dinamik, yeni fikirler üretebilecek, yenilikçi, banka değerlerine uyum sağlayabilecek profiller değerlendirmeye alınıyor. Management Trainee programı için; Türkiye ve yurtdışındaki önde gelen üniversitelerin lisans ve / veya master programlarından mezun, çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da iki yıl süre ile tecilli olmaları öncelikli özellikler arasında yer alıyor. Adayların başvuruları, http://www.kariyerim.yapikredi.com.tr üzerinden ve ilanların yayınlandığı internet CV portallerinden kabul ediliyor. İşe alım sürecinde deneyimsiz adaylara genel yetenek testi uygulanıyor. Pozisyona bağlı olarak da, yeti testleri ve İngilizce testi uygulanıyor. Çalışanlar ilk iş günlerinde başlamak üzere Yapı Kredi Emeklilik A.Ş. Kurumsal Hayat Sigortası ve işe girişlerinden 1 ay sonra başlamak üzere Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sağlık Sigortası kapsamına alınıyor. Yıllık belirlenmiş tutarlar üzerinden yemek fişi veriliyor. Genel Müdürlük birimlerinde çalışanlar istekleri doğrultusunda yemekhane hizmetinden faydalanabiliyor. Genel müdürlük çalışanlarına servis olanağı sağlanıyor. İş kanunu çerçevesinde yıllık ücretli izin hakkı bulunuyor. Kurum katkı paylı bireysel emeklilik fırsatı da çalışanlara sunuluyor. Banka içinde ayrıca çeşitli sosyal kulüp aktiviteleri bulunuyor, çalışanlar ilgi alanlarına göre bu sosyal aktivitelere katılabiliyor.


VeriPark

VeriPark

1998 yılında İstanbul'da kurulan VeriPark, finans ve bankacılık sektörüne yönelik geliştirdiği yenilikçi çözüm ve hizmetleriyle, önce Türkiye'nin ardından bulunduğu bölgenin ve bugün dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri arasında saygın bir yer edindi. Microsoft'un tüm dünyadan sadece en yetkin 23 çözüm ortağının yer aldığı Global ISV listesinde Türkiye'den yer alan ilk ve tek şirket VeriPark, Çok Kanallı Bankacılık Hizmetleri, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Sahada Kredi Satış Çözümleri ile Türkiye, Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Afrika'da; bankalar, kredi kuruluşları, sigorta şirketleri, emeklilik fonları, telekom şirketleri, aracı kurum ve yatırım şirketlerinin, iş süreçlerini yeni nesil teknolojilerle dönüştürmelerini sağlıyor.


BİLİM İLAÇ

BİLİM İLAÇ

Yetkinlik değerlendirmelerinde pozisyondan bağımsız tüm çalışanların başarı odaklılık, takım odaklılık ve değer odaklılık yetkinliklerini; yönetici pozisyonlar için ise iletişim yönetimi, operasyon yönetimi, hedef yönetimi ve insan kaynağı yönetimi yetkinlerini karşılamaları bekleniyor. Şirkette ürün müdürü pozisyonunun yetiştirilme dönemi olan Marketing Trainee programı bulunuyor. Marketing Trainee programına, üniversiteden yeni mezun ve iş deneyimi maksimum 1 yıla kadar olan tüm adaylar başvurabiliyor. İşe alım kaynakları; web tabanlı işe alım siteleri, sosyal ve yazılı medya, direkt başvurular (Bilim İlaç Aday Veritabanı), şirket içinden yönlendirilen adaylar (Aday Öner Değer Kat sistemi) ve Danışmanlık Şirketleri. Adaylara, pozisyonun tanımlanmış olan gerekliliklerine bağlı olarak, yabancı dil veya bilgi testi uygulanıyor. Ayrıca, işe alımlarda adayları daha yakından tanımak amacıyla kişilik envanteri uygulanıyor. Toplu işe alım ve tanımlanmış olan belirli pozisyonlarda ise 4 aşamalı olan Değerlendirme Merkezi uygulaması gerçekleştiriliyor. Değerlendirme Merkezi uygulaması kapsamında da, casestudy, analiz sunum gibi uygulamalar gerçekleştiriliyor. Çalışanlara servis ve yemek imkânı, yılda 4 kez ikramiye, maaşa ek olarak sosyal yardım paketi, özel sağlık sigortası, iş gereklilikleri doğrultusunda, yan haklar çerçevesinde tanımlı olarak, şirket aracı ve Blackberry sağlanıyor.


PwC Türkiye

PwC Türkiye

PwC kamu kurumlarına ve özel kuruluşlara endüstri odaklı denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


Garanti Teknoloji

Garanti Teknoloji

Garanti Bankası Teknoloji İştirak Firması


Sıralama Ölçüsü

En Çok Yorum Alan Firmalar

Deloitte Türkiye

Deloitte, dünya çap..

GARANTİ EMEKLİLİK

Temsil gücü yüksek,..

MERCEDES-BENZ

Başarılı bir öğreni..

ERNST & YOUNG

Adayların ekip çalı..

Essance Istanbul

PR Ajansi

En Çok Maaş Eklenen

KALE KİLİT VE KALIP..

Kale Kilit, sadece ..

Aria Event

Aria Turizm Event o..

MERCEDES-BENZ

Başarılı bir öğreni..

Mondelez Internatio..

Mondelez Internatio..

Aviva Sa

Toplam 18 şirketin ..

En Çok Mülakat Eklenen

Deloitte Türkiye

Deloitte, dünya çap..

Eczacıbaşı Yapı Ger..

Eczacıbaşı Yapı Ger..

L'oreal Türkiye

Kozmetik

YAPI KREDİ BANKASI

Kariyerinde bankacı..

VeriPark

1998 yılında İstanb..