Deloitte Türkiye

Deloitte, dünya çapında birbirinden bağımsız firmalarda çalışan binlerce profesyonelin birbirleriyle işbirliği içinde denetim, danışmanlık, kurumsal finansman, kurumsal risk yönetimi ve vergi ile ilgili hizmetleri müşterilerine sunduğu bir markadır. Bu firmalar, İngiltere mevzuatına göre kurulmuş olan Deloitte Touche Tohmatsu Limited'in ("DTTL") üye firmalarıdır. Her bir DTTL üye firması belirli bir coğrafi bölgede hizmet sunmaktadır ve faaliyet gösterdiği ilgili ülke ve/veya ülkelerin kanunlarına ve mesleki düzenlemelerine tabidir.
  • CEO: Hüseyin Gürer
  • Web Adresi: www2.deloitte.com
  • Toplam 1 Kişi Çalışıyor
  • Firma Sektörü: Mali Denetim-Vergi
  • Bulunduğu Ülke-İl: Türkiye - İstanbul

Sizler Tarafından En Çok Favori Alan Yorum

Yönetime Öneriler

-

Avantajlar

Global bir firma olması, büyük bir topluluğun parçası olduğunuzu hissetmek.

Dezavantajlar

Yoğun iş temposu


CEO: Hüseyin Gürer

İletişim Bilgileri

Deloitte Values House Eski Büyükdere cad. Maslak No:1 34398 0212 366 60 00 İstanbul,Türkiye

Email
info@2.deloitte.com
İnsan Kaynakları
ik@2.deloitte.com

Düzeltme & Öneri

Danışmanlık Stajı

Geçirdiğim staj döneminde şirketten ve çalışanlarından çok şey öğrendim. Danışmanlık alanında çalışmak isteyenler için gerçekten değerli bir deneyim olacağını düşünüyorum. Projelere birebir dahil olma fırsatı buluyorsunuz ve hemen hemen bir çalışan kadar projeye katkı sağlamış oluyorsunuz.

çalışma olanakları

sektörün ve işin getirdiği zorluklar elbette bulunuyor. Deloitte güzel ekip arkadaşlarına sahip olabileceğiniz, her zaman kendinizi değerli hissedeceğiniz ve kariyer yönlendirmeleri olan bir şirket

Projede birlikte çalışacağım ekip lideriyle mülakata girdim. Yapılan iş ve projeden bahsedildikten sonra CVmi anlatmam kendini tanıtmam beklendi. Daha sonra case çalışmasına geçtik. Matematiksel işlem ağırlıklı bir case verildi, mülakatı yapan kişi çözerken kilitlendiğim noktalarda küçük ipuçlarıyla yönlendirmelerde bulundu. Mülakat ağırlıklı olarak case üzerinden ilerledi.

Deloitte son manager ve partner görüşmesi dışında tüm aşamaları online gerçekleştiren bir firma. Siteleri üzerinden cv'mi gönderdikten sonra bir genel yetenek sınavı (matematik-türkçe temelinde) gönderdiler. Bunu geçtikten sonra bir İngilizce sınavı testi gönderdiler. İngilizce sınavında normal test soruları dışında, bazı denetim işine özgü cümlelerin bire bir çevirisi gibi şeyler de istendi. Daha sonra bire bir manager görüşmesi yapıldı. Dostane, işin zorluğundan, yoğun tempodan ve bu tip detaylardan söz edildi. Bu işi herkesin yapabileceği, önemli olan ne kadar dayanabileceğimiz gibi şeylerden bahsedildi. Son partner aşaması ise daha çok tanışma ritüelinde geçen bir havadaydı. Bunlardan sonra telefonla teklif alıyorsunuz ve olumlu-olumsuz dönmeniz için size max. 5 gün veriyorlar.

Benzer Firmalar

Deloitte Türkiye firmasına benzer firmalara buradan göz atabilirsiniz.